התקנה מקצועית של דשא סינטטי תקבע את הנראות של הגינה שלכם. אם גם אתם אינכם מעוניינים להתפשר על בינוניות ההמלצה היא לבחור במתקין מוסמך ובעל ניסיון אשר יבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר וזאת לאחר אפיון מקיף של שטח הגינה שלכם וכל הכלול בה. מעוניינים לדעת עוד? המשיכו לקרוא
 
התקנת דשא סינטטי - מדביקים את הדשא

בחירת איש מקצוע אשר יבצע עבורכם התקנת דשא סינטטי צריכה להיעשות בקפדנות תוך וידוא כי מדובר באדם בעל ניסיון אשר שם דגש על דיוק מרבי ובעל מיומנות רבה. חשוב לדעת כי התקנת דשא סינטטי אינה יקרה ופעמים רבות מוטב לזנוח את הרעיון של התקנת הדשא בעצמכם וזאת על מנת לזכות בתוצאה הטובה ביותר במחיר משתלם.

 • מכינים את השטח - השלב הראשון של התקנת הדשא הוא שלב מקדים אשר מוגדר כחובה. בשלב זה איש המקצוע יכין את הקרקע עליו הוא מתכנן להציב את הדשא. דבר זה יעשה על ידי יישור ופילוס של הקרקע והוצאת אבנים וצמחים אשר עלולים להפריע להניח את הדשא.

  אם אתם מעוניינים להניח דשא מלאכותי במקום בו קיים דשא רגיל חשוב מאוד לייבש את הדשא הקיים ולהוציא אותו. בנוסף, חשוב מאוד לוודא כי האדמה מהודקת וישירה. לאחר מכן, יש לפזר על אדמה המעורבת בחצץ ולהדק אותה היטב לקרקע.

   
 • פריסת הדשא - דשא סינטטי תמיד יגיע בתור מרבד או בתור קוביות. חשוב מאוד להניח את כל קוביות הדשא על הקרקע בצורה בה לא יבחינו כי מדובר בחתיכות נפרדות ובחיתוכים של חתיכות אלו. שלב זה יעניק לאיש המקצוע את האפשרות לראות כיצד הדשא אמור להיראות על השטח ובאם קיימים ליקויים או אי דיוקים מסוימים, הוא יתקן אותם בשלב זה. רוב גלילי הדשא מגיעים בשני גדלים 2 מטר ו- 4 מטר אם הקרקע עליה אתם מתכננים להניח את הגלילים רחבה יותר חשוב להדביק בין קוביות הדשא על ידי דבק מיוחד המיועד לדשא סינטטי.
   
 • הדבקת הדשא - שלב זה הוא השלב הסופי של ההתקנה. כאן המתקין ידביק את הדשא הסינטטי על הקרקע ויחזק אותו לקרקע. לאחר ההתקנה יפוזר על הדשא חול מסוג מיוחד, הנקרא 'סיליקט' וזאת על מנת לשמור על הדשא בימים הראשונים. הצעד האחרון יהיה הברשת החול במברשת מיוחדת.
התקנת דשא סינטטי - אנחנו או איש מקצוע?

ניתן לבצע התקנה של דשא מלאכותי בעצמכם, אך חשוב שתיקחו בחשבון כי משימה זו אינו כה פשוטה ודורשת דיוק מרבי. חשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים ולאחר מכן תחליטו מהו הצעד הנבון לכם:

 • ערכה - קניית ערכה המיועדת להתקנת דשא סינטטי יקרה ופעמים רכישה של דשא סינטטי בעסק אשר מציע גם שירות התקנה יהיה בסך הכל זול יותר מאשר קנייה של הציוד הנדרש לשם ההתקנה.
   
 • ביטוח - מתקינים רבים מציעים ביטוח או אחריות על המרבדים אותם הם מתקינים. אם תחליטו לבצע את ההדבקה בעצמכם וייגרם נזק כלשהו למרבדים, קרוב לוודאי שתצטרכו להוציא מכיסכם כסף לרכישת מרבדי דשא חדשים.
   
 • עבודה פיזית - יש לקחת בחשבון כי התקנת דשא סינטטי דורשת עבודה פיזית. כאן תצטרכו להרים את כל המרבדים, להתכופף להשתמש בציוד מאסיבי ועוד.
 
מעוניינים במידע נוסף אודות התקנת דשא סינטטי? אנו נשמח לספק לכם את מיטב המומחים. השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.