מעוניינים לברר אודות מחירים של דשא סינטטי? אינכם יודעים אם המחיר אשר הוצע לכם אכן משתלם? הערכת מחיר של דשא מלאכותי והתקנתו דורשת ידע והבנה. אנחנו עשינו בשבילכם את העבודה, המשיכו בקריאת הכתבה או השאירו לנו את הפרטים ואנו נחזור אליכם עם כל הנתונים.
 
דשא סינטטי מחיר - סוגים ודגמים רבים

דשא סינטטי מהווה את אחד הטרנדים הלוהטים ביותר של השנים האחרונות, אם בגלל היטל המים אשר נקבע על ידי מדינתנו ומצריך מכל אחד מאיתנו להשתמש בכמויות מים קטנות יותר, ואם משום שהוא מעניק פתרון אידיאלי לכל אדם אשר מעוניין בדשא בעל מראה ירוק ורענן לאורך כל ימות השנה ללא הוצאה כספית ניכרת על תחזוקה שוטפת והשקיה.

הדרישה הגדולה לדשא סינטטי גורמת מדי שנה לעלייה בייבוא מרבדי הדשא המלאכותי וככל שהתחרות בין היבואנים השונים גדלה, כך גם הדינאמיות של המחירים משתנה. נכון להיום, ניתן לרכוש דשא מלאכותי סינטטי לגני ציבוריים, אולמות אירועים, חצרות בתים, גני משחקים וגינות בכל כמות ומכל סוג בו אתם מעוניינים.

חשוב לקחת בחשבון כי חובה לבצע התאמה מושלמת בין סוג הדשא לבין סוג המשטח בו אתם מעוניינים להדביק אותו וזאת על מנת לקבל את התוצאה המושלמת. המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם בייעוץ והתאמה ללא עלות או התחייבות. השאירו את הפרטים שלכם ואחד מהמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

 
דשא סינטטי מחיר - שיקולים שונים

טווח המחירים של הדשא הסינטטי גדול והמחירים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים: 

 • שיטת תמחור - המחיר של הדשא הוא על פי מטר מרובע וכמות הסיבים בו. דבר זה תקף גם לגבי מחירי ההתקנה שלו.
   
 • סוגים - ישנם סוגים רבים של דשא סינטטי, ביניהם דשא ירוק, דשא מעורב הכולל מראה טבעי של דשא ירוק ודשא צהבהב, דשא המותאם למשטחים ציבוריים, דשא יוקרתי ועוד. לכל סוג תמחור שונה.
   
 • איכות - ככל שהצפיפות של הדשא תהיה גדולה יותר, כך גם המשקל יהיה רב יותר והדשא ייחשב כאיכותי יותר, דבר אשר ישפיע בצורה ניכרת על המחיר.
   
 • גובה - ניתן לבחור גבהים שונים של דשא, דבר נוסף אשר ישפיע על המחיר. אם תבחרו בדשא גבוה אשר יעניק לגינה שלכם מראה פראי וטבעי קרוב לוודאי שתאלצו לשלם מספר שקלים נוסף, מאשר בחירת דשא קצר בעל מראה מכוסח.
   
 • סוג משטח - מחיר התקנת דשא סינטטי יקבע בהתאם לכמות הדשא וסוג המשטח עליו הוא מותקן.
   
 • לסיכום, מחירי הדשא תמיד יושפעו ממרקם הדשא, צפיפות הסיבים והגובה שלהם. מחירי ההתקנה תמיד יושפעו מכמות הדשא והמשטח עליו הוא יותקן. למרות הפרמטרים הרבים המשפיעים על העלות, מחירי הדשא הסינטטי זולים וכל אחד יוכל למצוא את אותו סוג דשא אשר יתאים לתקציב אותו הוא מייעד לרכישה.
דשא סינטטי מחיר - בדיקת איכות

טרם רכישת הדשא מומלץ לוודא כי אתם רוכשים דשא איכותי אשר יוכל לשמש אתכם לאורך זמן.
יש לקחת בחשבון כי דשא סינטטי רגיש לשמש ולכן חשוב מאוד לוודא עם המוכרים באשר לרמת עמידותו לאורך זמן בתנאי מזג האוויר. בנוסף, יש לבצע בדיקה באשר לאיכות הדשא ולקחת בחשבון כי התקציב אותו תייעדו לרכישת הדשא צריך לכלול גם את התקנתו.
 

דשא סינטטי מחירים

 

סוג שירות משטח/אדמה הערות מחיר
נמוך רכישה+ התקנה אדמה עד 50 מטר מרובע. בסביבות 160 ₪
נמוך   משטח   בסביבות 160 ₪
נמוך   אדמה מעל 50 מטר מרובע. בסביבות 190 ₪
נמוך   משטח   בסביבות 130 ₪
לגינה   אדמה עד 50 מטר רבוע. עד 60 מ"מ בסביבות 250 ₪
לגינה   משטח   בסביבות 160 ₪
לגינה   אדמה מעל 50 מ"ר בסביבות 270 ₪
לגינה   משטח   בסביבות 160 ₪
בינוני   אדמה עד גובה 40 מ"מ. עד 50 מ"ר בסביבות 240 ₪
בינוני   משטח   בסביבות 200 ₪
בינוני   אדמה עד גובה 40 מ"מ.מעל 50 מ"ר בסביבות 220 ₪
בינוני   משטח   בסביבות 170 ₪
 
 
**הערכת מחיר- יש לברר מחירים מדויקים עם הספקים**