דשא מלאכותי הצליח לעשות מהפך בשוק הגינון והאסתטיקה הסביבתית. הוא הצליח לחדור לשוק הצרכנות ולהוכיח כי היתרונות של המלאכותי רבים יותר מאלו המשויכים לדשא טבעי. רבים מסכימים לקביעה כי דשא מלאכותי ירש בגאון את כתר המלכות בארץ ובמדינות שונות ברחבי העולם.  כיצד הוא הצליח לעשות זאת? כנסו וקראו
 
דשא מלאכותי - כל היתרונות באחד

אין לכם זמן להשקיע שעות רבות בטיפוח הגינה שלכם אך אתם מעוניינים שהגינה תראה בדיוק כמו בברושורים השיווקיים של חברות המשווקת גינות? מעוניינים שהאורחים יהרהרו כיצד אתם מצליחים לטפח ולשמור על צבעו הטבעי של הדשא לאורך כל ימות השנה? דשא מלאכותי הינו הפתרון המושלם. במדינת ישראל בה היטל המים שולט, רבים בוחרים לרכוש דשא סינטטי וזאת משום הדברים הבאים:

 • חסכון במים- דשא סינטטי אינו מצריך השקיה, דבר אשר מביא לחסכון של לפחות מאה אלף קוב לשנה.
   
 • חסכון בחשמל- משום שאין צורך בהשקיה, לא תצטרכו לרכוש טפטפות, מכסחות דשא וציוד חשמלי, דבר אשר יוביל לחסכון משמעותי בחשמל.
   
 • אין צורך בתחזוקה שוטפת- תחזוקה מינימאלית אשר מסתכמת באיבוק או שאיבה קצרה של הדשא מדי תקופה.
   
 • לא עושים רעש- השכנים אינם צריכים לסבול מהרעש של מכסחת הדשא האגדתית.
   
 • אין לכלוך- יתרון של גינה ללא לכלוך או בוץ.
   
 • דשא ירוק עד- המראה הירוק יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ולא תצטרכו להתחיל ולדאוג שמא תנאי מזג האוויר יגרמו לדשא להתייבש ולהפוך לדשא יבש בגוון צהבהב.
   
 • מגע טבעי ונעים- ישנם סוגים שונים של דשא סינטטי וככל שהאיכות טובה יותר, כך גם תוכלו ליהנות ממגע "טבעי" יותר של הדשא.
דשא מלאכותי - לא רואים שהוא אינו אמיתי

הקונוטציה השלילית של אנשים רבים לגבי מוצרים מלאכותיים נמחקת במהרה כאשר הם מסתכלים וחשים את הדשא המלאכותי. המראה הטבעי של המלאכותי גורמת פעמים רבות לתמיהה באשר לנפלאות הטכנולוגיה ותהיות באשר ל 'למה לא רכשתי דשא מלאכותי כבר בשלב מוקדם יותר, דבר אשר היה חוסך לי בזמן רב, תחזוקה וחשבון מים גבוה.

כעת, רגע לפני שאתם מתכננים לבצע את הצעד ולבחור בסוג הדשא המתאים לכם, חשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים:

 • אפיון מקדים- חשוב לבצע אפיון של הצרכים שלכם טרם אתם נכנסים אל תוך העולם העשיר של סוגי הדשא המלאכותי. הגדירו מהי המטרה שלשמה אתם קונים את הדשא, מהי דרגת הרכות שבה אתם מעוניינים, הגובה של הדשא, הגוון שלו, המיקום וכמובן התקציב העומד לרשותכם.
   
 • גדלים- יריעות הדשא מוצעות לכם בשני גדלים: 2 מטרים ו- 4 מטרים. אם קורה והשטח בו הנכם מעוניינים להדביק את הדשא גדול יותר, תוכלו לבצע חיתוך של היריעה והדבקת חלקיה באמצעות פסי דבק מיוחד המיועד למטרה זו.
   
 • התקנה- ניתן לבחור ולבצע התקנת דשא סינטטי בעצמכם או על ידי מתקינים מקצועיים. באם אתם בוחרים לבצע את ההתקנה בעצמכם קחו בחשבון כי תצטרכו לדאוג לרכוש את הציוד המתאים להתקנה, ללמוד כיצד להתקין בצורה מדויקת וזאת על מנת לזכות באותה תוצאה מוצלחת בה הנכם מעוניינים ולקחת בחשבון כי אתם מוותרים על התקנה בעלות לא יקרה של מקצוענים וכן באחריות על מרבדי דשא הניתנת על ידי החברה שבה רכשתם את הדשא ושירות ההתקנה.
 
אנו נשמח לספק לכם פרטים נוספים אודות דשא מלאכותי מכל הסוגים ובכל הגוונים ולהתאים לכם את סוג הדשא בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ודרישותיכם. השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.